Tréninkové programy

Tvarování těla pro dobrý pocit ze sebe sama.

Trénink je podle potřeby zaměřený na redukci přebytečných tukových zásob, nebo na nabrání svalové hmoty.

Tvarování-tělaSvaly budují těžké váhy a objemové cviky. Naopak redukci je potřeba řídit nepřerušovaným pohybem a správnou tepovou frekvencí.

Pro obě varianty je důležité nastavit individuální tréninkový plán a intenzitu.

Výsledek na sebe obvykle nenechává dlouho čekat.

 

 

 

Silově-nápravné-cvičeníSilově nápravná a protahovací cvičení – pro správnou funkčnost těla

Bolest zad je v ČR druhou nejčastější příčinou pracovní neschopnosti a právě proto nabízím tento program. Jedná se o sestavu cviků, které svaly posilují a protahují zároveň. Zaručeně tak odbourávají svalové disbalance a tím vytváří tělesnou harmonii.

Již po několika lekcích se zbavíte bolesti zad či kloubů.

 

 

Kondiční-tréninkKondiční tréninky – příprava pro sport

Děláš konkrétní sport? Jsi sportovec tělem i duší a přecházíš z jednoho sportoviště na druhé? Nebo se chceš jen připravit na zimní lyžování, či letní sportovní dovolenou? Rychlost, síla, výbušnost, vytrvalost, orientace v prostoru, koordinace, pohybový rozsah atd.

Všechny tyto atributy jdou zlepšit i v pokročilém věku. Individuálně nastavený program podle tvých požadavků tě posune přesně tam, kam potřebuješ.

 

 

Sportovní-tréninky-dětí-a-mládežeSportovní tréninky dětí a mládeže – zlatý věk motoriky

Sportovní průprava pro ty nejmenší, kteří potřebují zlepšit pohybové schopnosti, nebo vypilovat specifické dovednosti pro již vybraný sport. Trendy záležitost, která neustále nabírá na popularitě. I malý sportovec totiž potřebuje speciální péči, která mu přinese nejen dobré výsledky, ale i ochrání zdraví a zajistí sportovní dlouhověkost.